W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dodatkowe informacje o cookies: www.wszystkoociasteczkach.pl. Pliki cookies naszego serwisu wykorzystywane są jedynie do celów statystycznych oraz związanych z obsługą serwisu. W celu akceptacji cookie naciśnij przycisk " lub opuść stronę.
forum.rottweilery.info

Erdenet Miltiadesa

Wróć   FORUM ROTTWEILER > W POTRZEBIE/In need > Zaginione psy/Missing dogs

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 10-08-2012, 23:10   #1
madzik!
Czarownica

Domyślnie Olaf z Łodzi

Kopiuje z forum fundacji:

Cytat:
Zgłosiła się do nas właścicielka Olafa, która zostawiła psa - wyjeżdżając - pod opieką rodziny. Bratowa oddała psa do schroniska w Łodzi. pies ma czip, właścicielka odnalazła psa po zdjęciach w schronisku, znalazła nawet pod jakim numerem figuruje, jednak bez skutku. Olafa podobno tam nie ma.

Jeśli ktokolwiek zna losy tego psa, lub wie, gdzie może być, proszony jest o kontakt z Fundacją.

email do akachy: kasia@rottka.pl
tel: 503036372

Olaf 5 lat, oddany do schroniska ok. maja 2011 do łodzi, ul. Marmurowa.

Można przyklejać na inne fora.

madzik! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2012, 10:19   #2
madzik!
Czarownica

Domyślnie

Prowadzać drobne śledztwo, okazuje się, ze prawdopodobnie psiak trafił do krakowskiej w bardzo niemiłych okolicznościach:

Cytat:
Napisał Agnieszka P
Dzisiaj 8.00 rano odbieram telefon i słyszę "Alo Pani go dzis weźmie-Albo mu łeb upierdole"
Miło co nie Wszystko na to wskazuje ze zaraz bede w posiadaniu kolejnego rottweilera :( :( :( :( :( :(
I pies został wyadoptowany... mam nadzieje ze dobrze trafił. Jego właścicielka szuka go ponad rok, na pomorskiej napisała:
Cytat:
Jeśli został adoptowany pomogę tym ludzią ale muszę wiedzieć gdzie jest i czy jest szczęśliwy!!!!!!!!!
Pokierowaliśmy była właścicielkę aby kontaktowała się z Agnieszka z krakowskiej...

Dziwne to wszystko troszku
stare 15-08-2012, 10:58   #3
DRAGON
Senior Member

Domyślnie

Bardzo dziwne Tym bardziej że po wstawieniu na Krakowską Twojej informacji , nikt nie raczył się odezwać
DRAGON jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2012, 20:19   #4
madzik!
Czarownica

Domyślnie

Sprawa co najmniej dziwna... na pomorskiej Małgosia napisała...
Cytat:
Napisał Malwla
Jak dla mnie wygląda niemal identycznie jak Oslo-Olaf, który mniej więcej w tym samym momencie znalazł się u AgnieszkiP. Może zaprowadziła go do schroniska a potem odebrała i dlatego widnieje na nią a potem zadzwoniła do AP by go zabrała, bo jak nie to...
http://forumrottweiler.vot.pl/viewto...ce1ca5d13f8baf
I w koncu Ewa właścicielka psa napisała 10 września

Cytat:
Napisał Ewa Miśkiewicz
Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim którzy pomagali mi w poszukiwaniu wczoraj zostało potwierdzone że Oslo to Olaf (troszkę wiek mu zaniżono) . Więc dla mnie to szczęśliwe zakończenie. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję ! Temat zakończony !
Czyli chyba mamy 'szczęsliwe' zakończenie
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania